Proč využít oddlužení

Máte dluhy a přemýšlíte nad tím, zda je právě oddlužení tou nejlepší cestou, jak se jich zbavit? Pokud váháte, podívejte se s námi na několik důvodů, proč se vlastně cestou oddlužení fyzické osoby vydat. Uvidíte, že je to nejlepší věc, jakou můžete v rámci eliminace svých dluhů udělat.

Při oddlužení nabízíme své služby

Prvním důvodem je to, že na celý proces rozhodně nebudete sami. Ať už budete chtít požádat sami, nebo budete mít zájem o oddlužení manželů, není problémem pomoc z naší strany. A to od prvotního sepsání žádosti a jeho podání, až po následnou péči, díky které budete během celého schváleného období postupně splácet, až se ocitnete zcela bez dluhů. A ty, co nestihnete doplatit, vám mohou být odpuštěny. I to dokážeme při oddlužení samozřejmě zařídit.

Oddlužení fyzické osoby vám umožní začít nový život

I když máte na první pohled doslova neřešitelné dluhy, neznamená to, že byste nemohli začít s čistým štítem. Právě to oddlužení fyzické osoby během svého pětiletého trvání může umožnit. A to i v případě, kdy vám jde třeba o oddlužení nemovitosti, na kterou si v tuto chvíli dělají zálusk současní věřitelé. Proto není dobré jakkoliv dlouho váhat. Naše oddlužení kalkulačka je nástrojem, jak je možné udělat jednoduše první krok.

Oddlužit se můžete jako zaměstnanec, i podnikatel

Třetím důvodem, proč je dobré oddlužení využít je samozřejmě to, že se touto cestou může vydat v podstatě každá fyzická osoba. Nehraje roli, jestli jste běžně zaměstnaní, nebo hledáte oddlužení fyzické osoby. V obou případech dokážeme nabídnout své služby a vaši žádost dostat až k oficiálnímu schválení. Z hlediska dluhů platí, že ty by sice měly být primárně osobního charakteru, ale v některých případech lze eliminovat i ty podnikatelské. A i to je jeden z důvodů, proč je dobré vydat se při řešení dluhů právě touto zajímavou cestou.