Postup realizace oddlužení

Řešte své dluhy právě pomocí oddlužení. Je to rozhodně ta nejlepší možná cesta, kterou se můžete vydat i vy. Nezapomínejte na to, že jsou s ní spojeny určité postupy, které si vysvětlíme. Stejné jsou v případě, kdy se chcete oddlužit sami, stejně jako v případě, kdy uvažujete o oddlužení manželů.

Prvním krokem k oddlužení je sepsání žádosti

Jedná se patrně o ten nejtěžší krok, který je v celém procesu nutný. A to hlavně z toho důvodu, že žádost o oddlužení má několik požadavků. Je třeba identifikovat vás, popsat své dluhy, uvést informace o současném i plánovaném příjmu, stejně jako je třeba sepsat váš majetek a jeho hodnotu. Právě s tím, má mnoho lidí, ať už poptává oddlužení nemovitosti, nebo třeba sebe samotného potíže. Naštěstí jsme tu my a dokážeme podat pomocnou ruku.

Vaše oddlužení fyzické osoby musí být také schváleno

Jakmile je žádost sepsána, je třeba realizovat druhý krok. A to takový, že svou žádost podáte na místní soud, který je spojený s lokalitou vašeho bydliště. Myslete na to, že soudy mohou být často zaneprázdněné a tak čím dříve je požadavek na oddlužení fyzické osoby podán, tím dříve může být schválen. Je také možné, že budete požádáni o doplnění nebo úpravu, což může celý proces také prodloužit. A tím se dostáváme k tomu, že je opět nutné dát si na žádosti záležet. Jak u oddlužení zaměstnance, tak u oddlužení OSVČ.

Dokážeme vám pomoci!

Celé oddlužení však může mít ještě jeden zcela jiný průběh, na jehož začátku je oddlužení kalkulačka, kterou máme k dispozici. Pomocí ní můžete jednoduše definovat své problémy a možnosti, a za asistence našeho nonstop přítomného poradce můžete získat naši odbornou pomoc. A ta je spojena právě s tím, že vám zajistíme sepsání i podání žádosti, stejně jako poradenství a další služby. Je tedy jasné, že ušetříte starosti, čas, ale třeba i peníze.