Oddlužení OSVČ

Většina lidí v naší zemi má příjem z klasického zaměstnání. To ale nemusí být jedinou možností příjmu, protože stále častěji se objevují snahy o to, začít podnikat. I takoví lidé se však mohou dostat do dluhů a hledat možnost oddlužení. A ta existuje. A my vám nabídneme pomoc.

Jakou charakteristiku má oddlužení OSVČ?

Jak už dokládá samotný název, neměli bychom zapomínat na jeden důležitý fakt, který je spojený primárně s tím, že se oddlužení OSVČ primárně týká soukromých dluhů, ale v některých případech lze takto eliminovat i ty podnikatelské. Je však třeba individuálního postupu. Pokud k němu máte jakékoliv dotazy, nebo chcete znát možnosti, naše oddlužení kalkulačka, stejně jako služby našeho online poradce jsou vám k dispozici.

Podmínky oddlužení zůstávají stejné

I u oddlužení OSVČ jsou podmínky stejné, jako například v případě oddlužení manželů, nebo jednotlivce. Je třeba mít alespoň dva věřitele a u nich závazky po splatnosti. Stejně tak je třeba mít pečlivě sepsanou a také včas podanou žádost na příslušném soudu. Ta musí obsahovat informace o vašem příjmu, které nejlépe doložíte pomocí daňového přiznání. A pokud tápete, nechte starosti na nás, jelikož i v této oblasti umíme pomáhat našich klientům.

I vy dosáhnete na výhody, se kterými je oddlužení fyzické osoby spojeno

Podnikatelům rozhodně nejsou upřeny ani výhody, které jsou spojeny právě s možností zbavit se dluhů. Mezi ty patří hlavně to, že celý proces může trvat až pět let, v rámci oddlužení nemovitosti a nejenom jí jste chráněni před věřiteli a exekutory, stejně jako nemusíte uhradit všechny své dluhy. Kdo se totiž pro cestu oddlužení fyzické osoby rozhodne, tomu může být až 70 procent jeho dluhů definitivně odpuštěno. Pokud tedy patříte mezi podnikatele a dluhy vám přerůstají přes hlavu, pomůžeme vám s jejich řešením. A to ještě dnes!