Oddlužení nemovitosti

Dluhy mohou být různého charakteru a mnohdy se dotýkají i našeho majetku. A to jak movitého, tak samozřejmě také nemovitého. Pokud nesplácíme své závazky, mohou si na něho dělat nárok věřitelé. A tak je třeba hledat řešení. Jedno z nich umíme nabídnout i my. Jedná se o oddlužení nemovitosti. Jak na to? Cesta je poměrně snadná.

V rámci oddlužení nemovitosti využijte našich služeb

V oblasti oddlužení jsme skutečnou jedničkou. Pomohli jsme řadě klientů a zcela určitě dokážeme pomoci i vám. A to i v případě oddlužení nemovitosti. K dispozici vám je nástroj oddlužení kalkulačka, pomocí které můžete snadno zadat konkrétní parametry vašich dluhů a za pomoci našeho poradce zjistit, co se s nimi dá dělat. Jednoduše, online a s jistotou toho, že pomůžeme jak jednotlivcům, tak i těm, kteří hledají oddlužení manželů.

V rámci oddlužení uhradíte své dluhy a nemovitost vám zůstane

Samotné oddlužení jako takové je výhodné především v tom, že své dluhy začnete hradit pomocí splátkového kalendáře, na kterém se domluvíte. A to se soudem, kde si podáte také žádost o zmíněné oddlužení. I to samozřejmě umíme zařídit za vás. Následně své závazky v pravidelných termínech platíte, a to až po celou lhůtu, celkem pěti let. Na jejím konci vám může být odpuštěno až 70 procent dluhů, přičemž vy vyjdete s čistým štítem a váš byt i dům vám může zůstat.

Využijte oddlužení fyzické osoby a získáte také ochranu

Je nám jasné, že oddlužení nemovitosti hledáte hlavně proto, že ji chcete uchránit nejenom před věřitelem, ale i exekutorem. I v tomto případě neváhejte a oddlužení fyzické osoby využijte. Za jakého důvodu? Po celých 5 let jste totiž proti nim chráněni a tak nemohou ani vymáhat, ani zabavovat. A protože je možné jak oddlužení OSVČ, tak i klasického zaměstnance, je skutečně jednou z hlavních podmínek to, abyste byli fyzickou osobou.