ROddlužení manželů

Do dluhů se nemusíte dostat jenom vy sami, jelikož velmi často mohou vzniknout dluhy i ve vaší domácnosti, v rámci různých půjček a jiných závazků. Poté nehledáte oddlužení nemovitosti nebo vašeho rodinného rozpočtu jako jednotlivci, protože poptávat můžete také oddlužení manželů. To je dnes nejenom velmi využívané, ale i výhodné.

Jaká pozitiva oddlužení manželů přinese?

Velkou výhodou je to, že je výrazně ušetřena administrativa. A to z toho důvodu, že v rámci oddlužení manželů stačí podat jenom jednu společnou žádost. Také je výhodou to, že ta obsahuje součet příjmů celého páru, což se pozitivně projeví právě na větší šanci na schválení. Když o příjmu mluvíme, není problém ani kombinace různých příjmů, kdy jeden může být zaměstnanec, zatímco druhého se týká oddlužení OSVČ. I to současné možnosti oddlužení fyzické osoby samozřejmě dovolí.

Podmínky realizace oddlužení jsou stejné jako u jednotlivce

Jak jsme již zmínili, hlavním pozitivem je určitě jednodušší administrativa, které se oddlužení manželů týká. Podmínky realizace oddlužení jsou také stejné. Konkrétně třeba to, že je nutné mít alespoň 2 závazky po splatnosti, stejně jako to, že maximální lhůta pro řešení našich dluhů je celých 5 let. Splácet je možné jak prostřednictvím splátkového kalendáře, tak i mimořádnými splátkami, kdy získáme peníze prodejem našeho soukromého majetku.

Proč jít do oddlužení fyzické osoby s námi?

U oddlužení manželů je na rozdíl od jednotlivců jasné, že mluvíme výhradně o oddlužení fyzické osoby. A proč jít cestou, kterou vám nabízíme? Jelikož umíme poradit, jak řešit dluhy soukromé i podnikatelské, stejně jako dokážeme zajistit i to, aby bylo až 70 procent vašich dluhů definitivně odpuštěno. Navíc vše zařídíme za vás, čímž ušetříme čas, stejně jako i starosti. Stačí přitom udělat jeden první krok. K dispozici je vám oddlužení kalkulačka, tedy jedinečný online nástroj, pomocí kterého si snadno spočítáte parametry toho, jak bude vaše oddlužení vypadat.