O nás

Jste rozhodnuti, že právě oddlužení je tou nejlepší možností, jak se zbavit vašich dluhů? Rozhodně správná volba, jelikož i my musíme objektivně říci, že dnes není pohodlnější cesty, než je právě oddlužení fyzické osoby. Jelikož může jít o proces administrativně náročný a laik si s ním nemusí poradit, nabízíme vám své služby. Nejenom, že je pro vás k dispozici oddlužení kalkulačka a také neustále přítomný oddlužovací poradce. Samozřejmostí je možnost i toho, že nás můžete kdykoliv kontaktovat i jinými způsoby.

Oddlužení s námi je férové

Zakládáme si nejenom na férovém, ale samozřejmě také na transparentním přístupu. I tím jsou naše služby právě v oblasti oddlužení natolik výjimečné. Naším cílem je nabídnout řešení každému z vás, a to ať už se bude jednat o oddlužení manželů, nebo jednotlivce. Dokážeme primárně vyřešit dluhy osobního charakteru, ale v některých případech umíme poradit i to, jak se dají legálně a jednoduše zvládnout i dluhy vzniklé z podnikání. Ideální pro toho, kdo hledá oddlužení OSVČ.

U nás proběhne oddlužení fyzické osoby rychle

I rychlost je velmi důležitá, jelikož čím dříve je sepsána samotná žádost, která je následně podána na příslušný soud, tím pro nás samozřejmě lépe. Zapomínat bychom rozhodně neměli ani na to, že čím dříve bude oddlužení fyzické osoby schváleno, tím dříve budete ochráněni jak před současnými věřiteli, tak i před případnými exekutory. I to víme a i to je jeden z hlavních důvodů, proč pracujeme rychle. Zvláště v případě žádosti o oddlužení nemovitosti, o kterou nechcete přijít.

V segmentu oddlužení máme bohaté zkušenosti

Jelikož jsme v oblasti oddlužení skutečnou jedničkou, můžete si být jisti tím, že právě u nás získáte ty nejlepší možné služby. To potvrzuje i široká škála spokojených klientů. A tak pokud se chcete zařadit mezi ně, nebo máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Způsobů je několik.

Provozovatel

Poskytovatelem právních služeb a zpracovatelem oddlužení je Čížek & Partneři advokátní kancelář s.r.o., IČ: 03755843, zapsaná ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ústí nad Labem v oddílu C, vložka 36962, a v seznamu advokátů vedeném Českou advokátní komorou pod ev. č. 09066.

Právní služby jsou poskytovány podle zákona č. 85/1996 Sb., o advokacii, v platném znění a všeobecných obchodních podmínek portálu BankrotOnline.cz.